•  (232) 966-0166
  •  info@skyengineering.com.tr
Hakkımızda
ŞİRKET TARİHÇESİ                

   1993 yılından itibaren BDT ülkeleri ve Irak' ta gerçekleştirmiş olduğumuz özellikle Rafineri inşaatı, Endüstriyel Tesis İnşaatı, Enerji Santralleri, Enerji Yenileme, Trafo Merkezi ve Elektrik Dağıtım İnşaatları, Konut, AVM, Otel ve Plaj Tesisleri, iş tecrübesi ve bilgilerimizi taşıyarak kurmuş olduğumuz SKY ENGINEERING, İzmir kökenli bir inşaat firmadır.
                 
   En büyük referansı inşaat ve taahhüt sektöründe ürettiği ve başarı ile temsil ettiği prestij projeleri olan SKY ENGINEERING, deneyimli kadrosu, yurtdışı tecrübesi ve son teknoloji ile donatılmış her iş kalemine hitap edebilecek kapasitedeki personel ve ekipman kadrosuyla, Yurtiçi ve Yurtdışı Enerji Santralleri, Trafo Merkezi Yenileme ve Elektrik Dağıtım Tesisleri, Endüstriyel Tesis, Altyapı ve Yol işi, Lüks Konut Projeleri, AVM gibi birçok büyük projeyi, başarı ile gerçekleştirmiştir.
                 
Güven, dürüstlük ve açık iletişimi temel olarak endüstriyel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ve alt yapısını güncel tutarak gelişmeye devam etmektedir. SKY ENGINEERING olarak; siz müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz.
                                                                                         Müşteri memnuniyeti temel ilkemizdir.                  
   SKY ENGINEERING Yüksek teknoloji uygulamaları ve inşaat kalitesi ile öne çıkan Proje Yönetimi, Gayrimenkul geliştirme, Endüstriyel Tesisler, Enerji Santralleri, Rafineriler ve Müteahhitlik hizmeti veren uzmanlaşmış yapı firmasıdır.
                 
SKY ENGINEERING, inşaat projelerinin statik, mimari ve mekanik uygulama çizimlerinin hazırlanmasına ve projenin kaba inşaat, ince inşaat, dış cephe kaplama ve çevre düzenleme dahil anahtar teslim inşası ve tefrişi aşamalarına değinen uygun çözümleri üretir ve uygular.MİSYONUMUZ

   SKY ENGINEERING tüm iş süreçlerinde iş etiği doğrultusunda hareket ederek Güvenilir, Dürüst, Tutarlı ve Adil olmayı benimsemiştir. Kaliteden ödün verilemez. Yapılan iş, yapılabilecek en iyi şekilde gerçekleştirilir.  

VİZYONUMUZ

   Sektördeki gelişen teknolojileri takip ederek, evrensel standartlarda kaliteli ve daha sağlıklı yaşam alanları için projeler üretmek, Dünya ve ülke çapında öncü, girişimcilik ruhu taşıyan, ilk ve örnek olma özelliği taşıyan tasarımlar ışığında geliştirdiğimiz projeler ile ülkemizin önemli mihenk taşı mimari yapıtların inşa etme bilinci ve sorumluluğunu taşımaktayız. Dürüstlük ve güvenilirlik, SKY ENGINEERING firmasının en temel ilkesidir. Profesyonel Mükemmellik, Kalite, Tutarlılık, Müşteri Memnuniyetinin Geliştirilmesi, Çalışanlarımızı Saygı ve Güvenliklerinin Temini, Çevreye Saygı gibi ana ilkelerimizin temelinde dürüstlük ve güvenilirlik değerleri yatmaktadır.

KALİTE POLİTİKASI

SKY ENGINEERING çalışanları olarak;  

Müşteri ve Sözleşme Şartlarına, ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 standartları ile, diğer standartlara ve prensiplere uymaya,
Tedarikçiler ile iyi ilişkiler kurarak, tedarikçi gelişimine katkıda bulunmayı,
Müşteri memnuniyetinin sağlanması,
Sözleşme gerekçelerine, yürürlükte olan ilgili yasal mevzuat ve standartlara uygun olarak faaliyet gösterilmesi,
Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği konularında sürekli iyileştirme yapılması,
Arzu edilen sonuçlara daha verimli şekilde ulaşmak için faaliyetleri ve ilgili kaynakları tek bir süreç olarak yönetmek,
Mevcut ve gelecekteki müşterilerin ihtiyaçlarını anlamak, müşteri gereksinimlerini karşılamak ve müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmaktır.
Sıfır Kaza Politikası bizim için hem bir hedef, hem bir başarıdır.  

KALİTE BİLGİLERİ HAKKINDA

   ISO 9000 Kalite Standartları Serisi, organizasyonların müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik olarak Kalite Yönetim Sistemi'nin kurulması ve geliştirilmesi konusunda rehberlik eden ve Uluslararası Standartlar Organizasyonu (ISO) tarafından yayımlanmış olan bir standartlar bütünüdür.  
   Bu standart, tedarikçinin tesis edilmiş bir tasarıma uygun ürün temini konusunda yeterliliği kullanılan kalite sistem şartlarını belirtmektedir.         OHSAS 18001'in temel amacı; iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yasal mevzuatın ışığı altında, kuruluştaki söz konusu riskleri ortadan kaldırarak veya en aza indirerek, sağlıklı, güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak ve bu ortamı yönetmektir.  
   TSE Belgesi Ülkemizde üretilen ürünler için belirlenen kriterler ve uygunluk standartlarının karşılandığını ispatlayan bir belgedir. TSE Belgesi bir ürün hakkında tetkikler yaparak uygunluğunu denetlemektedir.


  

Copyright 2019 - Firma Ünvanı - Tüm Hakları Saklıdır
Copyright 2019 - Firma Ünvanı - Tüm Hakları Saklıdır